Toros Yem Ailesi Antalya'da Buluştu.

Toros Yem'in Geleneksel Bayi Toplantısı bu sene 22-25 Kasım tarihleri arasında Antalya WOW Topkapı Palaca Otel'inde yapıldı. Türkiyemizin dört bir yanından 500'ün üzerinde katılımcıya ev sahipliği yapan organizasyonda, katılımcılar hem sektör hakkında fikir alışverişinde bulundu hem yoğun iş tempoları arasında dinlenme fırsatı yakalamış oldu. Gündüzleri sektör toplantılarında biraraya gelen katılımcılar hammadde fiyatlarıyla ilgili beklentilerden, süt hayvancılığının sorunlarına kadar geniş bir yelpazede konuşmacıların sunumlarını dinleyip görüşlerini ilettiler. Etkinliğin son gününde düzenlenen Gala yemeğinde ise Toros Yem ailesi biraraya geldi. Bu sırada düzenlenen ödül töreniyle geçtiğimiz yıl başarı gösteren sektör ortaklarımıza ödülleri şirket Yönetim Kurulu Başkanımız Tankut Gürsoy tarafından takdim edildi. Toros Yem ailesini oluşturan, etkinliğimize katılan, katılamayan tüm sektör ortaklarımıza teşekkür eder, daha nice buluşmalarda bir araya gelmeyi temenni ederiz!

Gürsoy Yem yönetici kadrosu ile 12-15 Nisan 2012 tarihinde Antalya'da gerçekleşen 11. TUYEM Uluslararası Yem Kongresi'ndeydi... Dünya ve Türkiye'den önemli konuşmacıların sektörün geleceğine ilişkin düşüncelerini paylaştığı toplantılar, sektöre yön verenler tarafından ilgi ile izlendi. http://www.turkiyeyembir.org.tr/tuyem/

Toros Yem Arge Çiftliği EgeVet Yönetim Kurulu ve ABD'den gelen profesorler heyeti tarafından ziyaret edildi. Türkiye’deki hayvancılık sektörü ile ilgili karşılıklı görüşlerin paylaşıldığı toplantıda ilerideki işbirlikleri için ön adımlar atıldı.

Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Gürsoy yem süt üretim çifliğinden 4 adet Boğa Annesi seçti. Damızlık Sığır yetiştiricileri birliğinin İzmir'de bulunan Boğa istasyonunda yapılan saf damızlık vasfı araştımaları ve süt ölçümleri formundaki veriler doğrultusunda Adana bölgesinden 5 adet Boğa Annesi seçildi. Bunlardan 4'ü Sarıçam ilçesinde bulunan Gürsoy yem süt üretim çifliğinden, 1'i ise İlçemiz Ceyhan'ın Çokçapınar köyünde bulunan Sözlü Tarım süt üretim çiftliğinden.... Kaynak: http://www.koylumgazetesi.com/haber_detay.php?id=174

Gürsoy Yem Sanayi vergi sıralamasında yine ödül aldı. 2010 yılı Kurumlar Vergisi sıralamasında 12. Sırada bulunan firmamıza ödülünü Yüreğir Vergi Dairesi Başkanı Sayın Ömer Kılıç verdi.

Doğayı ve Hayvanları Koruma derneği tarafından Gürsoy Yem Sanayi’ye teşekkür belgesi verildi.

2009 yılında İSO ilk 1000 e giren firmamıza ödülünü Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül verdi.